Sponzoři a partneři

Toto jsou lidi, organizace a společnosti, bez kterých by to prostě nešlo. Jsou to nadšenci, kteří svou práci dělají na maximum a kvalitně:
Print
Děkuji týmu z Azubu především za poskytnutí triku, motoru, elektroniky a hlavně know how. Model triku, který mi poskytli, je prověřen na těžkém solárním závodu do Kazachstánu. Já zase naopak předám své zkušenosti se stavbou tlačného vozíku a odnímatelné plachty.
logo_kpa
S týmem Kola Pro Afriku jsme se domluvili na spolupráci především co se týče dopravy triku do Afriky a propagace. Je pravděpodobné, že v Gambii, kde Kola pro Afriku působí nějaký čas zůstanu a pomohu jim s projektem výuky opravářů dovezených kol.
logo_ec
Borci přes divoké akce, expedice a marketing. Expedicition club pomůže s natočením propagačního videa, aby mělo hlavu a patu a s propagací samotného projektu. Chceme část expedice financovat přes crowdfundingovou kampaň. Projekt Role Pro Afriku zase rozšíří spektrum projektů Expeditin Clubu.

logo_ff
Společnost Fill factory poskytne solární panely. Budeme v těžkých afrických podmínkých testovat pět různých technologií panelů, které nejlépe odolávají teplotním výkyvům, vibracím prachu atd.

logo_cmp
Mirek Prašivka vždy rád pomůže a poradí ve všech „cyklověcech“, opravách a vylepšeních a jako předseda Sportovního klubu Valašského království má pro projekt pochopení.

Expedice na solárně-větrné tříkolce do Afriky!